Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Cielmów - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Tuplice(Cielmów + 2 km)

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:97 m²

Mały domek parterowy po kapitalnym remoncie w Tuplicach o powierzchni 40 m2 na działce 0,0028 ha. Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 0,0069.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Śląska

Żary(Cielmów + 20 km)

895 000 zł168 m² 5 327,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:462 m²

Na sprzedaż dom w Żarach przy ul. Śląskiej (okolice Syreny) Wysoki parter plus poddasze użytkowe, strych, cały dom podpiwniczony, garaż w piwnicy. Na parterze wejście przez ganek, sień,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Turkusowa

Zatorze,Żary(Cielmów + 20 km)

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dajemy więcej niż inni. Ostatnie 2 wolne moduły o symbolu B i F w budowie. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żary

Śródmieście,Żary(Cielmów + 20 km)

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Dom Wolnostojący na obrzeżach miasta. - sieniawa Żarska Na sprzedaż wolnostojący dom położony na klimatycznej działce o powierzchni 1034 m , otulonej naturalną zielenią drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żary

Kunice,Żary(Cielmów + 20 km)

719 000 zł180 m² 3 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom położony w spokojnej i cenionej dzielnicy Kunice w Żarach. Nieruchomość została wybudowana w latach 70., a w 2000 roku przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Witoszyn

Witoszyn(Cielmów + 25 km)

480 000 zł150 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość położoną w Witoszynie Górnym składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,56 ha. Na pierwszej działce 144/1 o powierzchni 0.25 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żary

Śródmieście,Żary(Cielmów + 20 km)

820 000 zł192,79 m² 4 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Sportowej w Żarach prestiżowa lokalizacja, świetny stan techniczny Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kolonia

Sieniawa Żarska(Cielmów + 15 km)

449 000 zł162,50 m² 2 763,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz stworzyć nie tylko wymarzony dom dla swojej rodziny, ale także przestrzeń pod własną działalność. To nieruchomość, która daje możliwości wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mirostowice Dolne(Cielmów + 23 km)

815 000 zł280 m² 2 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mirostowice Dolne, dom mieszkalny z halą usługową o powierzchni użytkowej ok 280 m2,działka 2800 ar,cena 815 000 zł, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lubomyśl

Lubomyśl(Cielmów + 22 km)

250 000 zł170 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Lubomyśl - stary dom na sprzedaż z dużą działką Działka 19 arów zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 170 m2 i szopą 11 m2. Działka nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Cielmów

Cielmów,lubuskie

300 000 zł105 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam nowoczesny dom z 2002 roku, 105mkw pow. użytkowej, działka 1500mkw, domek gościnny, drewutnia, 3 sypialnie, salon, otwarta wyposażona kuchnia, kominek, taras, pomieszcz. gospodarcze,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij